Radyatörler
Havlupan (Havlu Radyatör)
Kaynaklı Malzemeler
Dişli Fittingsler
Kombi ve Vana Dolapları
Klimalar
Kombiler
Doğalgaz Sobaları
Boru Grubu
Vana Grubu
Oda Kumanda Üniteleri
Boru Yalıtım Malzemeleri
Rezervuar
Flex Grubu
 
Tüm bayiliklerimizi görmek için tıklayın.
 
  Ana Sayfa / geri dön ›
  Hakkımızda  
 
1997 yılında Sakarya’da kurulan, inşaat, tesisat ve hırdavat sektörüne hitap eden işletmemiz, 1999 yılında aldığı bir karar ile ilimizde önemli ölçüde eksikliği hissedilen teknik ve sanayi malzemelerinin tedariki konusunda yoğunlaşmıştır. 1999 yılında bir çok şeyi yarım yapacağımıza bir tek şeyi iyi yapmak için yola çıktık ve sadece mekanik tesisat malzemeleri ve
teknik malzemeler konusunda yoğunlaştık.
 


İşletmemiz kurulduğu günden bu güne değin, kaliteli marka ürünleri, uygun ve istikrarlı fiyat politikası, miktara en hızlı ve özverili servis desteği, geniş bayilik ağı, ürün gamı ve tatminkar stoklarına, teknik bilgi ve lojistik desteğini ekleyerek hizmet kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekte ve müşterilerinden aldığı güven ile istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Müşteri isteklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine verdiğimiz önem ile sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin tüm teknik ve tesisat malzemeleri ihtiyaçlarında en hızlı ve en fonksiyonel çözümü sağlamak tek amacımız olmuştur.

Sadece satış odaklı bir firma olmaktan kaçınan işletmemiz, bu amacına teknik destek, kaliteli ürün yelpazesi ve kişileri değil kurumları baz alarak sürekli çalışmayı ve güvenilir olmayı amaçlayan firma anlayışı ile müşteri portföyüne her geçen gün birbirinden değerli kurumlar kazandırmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini daha üst noktalara taşımak, istikrarlı büyümeye devam etmek,
hizmet kalitesini artırmak ve her zaman güvenilir kalmayı sağlayabilmek için çalışıyoruz.

Çizgimiz, özümüz bu... doğru müşteri, doğru hizmet, doğru ticaret, doğru marka, doğru malzeme, doğru fiyat, doğru hesap, doğru kalite, doğruluk...

       
   
       
     
Ana Sayfa    |    Hakkımızda    |    Ürünlerimiz    |    Kampanyalar    |    İletişim Firmamız SakaryaRehberim.com Üyesidir.